explore fest

CAMPING

Festowy Camping, zlokalizowany w najpiękniejszej części parku, będzie zawierał wszelkie niezbędne udogodnienia.

zobacz więcej

FOOD TRUCKS

Kochamy jedzenie, dlatego przygotowaliśmy dla Was mnóstwo pysznych opcji! Na Fest Festivalu znajdziesz to czego szukasz – w tym dania wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe i wiele innych opcji dostosowanych do nawet najbardziej wymagających smakoszy.

CLUB STAGE

Club Stage to scena o niezwykle eklektycznym brzmieniu. Na niej zagrają czołowi polscy DJ-e i DJ-ki rozgrzewający parkiety w całej Polsce. Nie zabraknie tam trapu, hip-hopu, różnorodnej elektroniki i legendarnych, tanecznych bangerów!

KRĘGI TANECZNE

3 oddzielne sceny, których wspólnym mianownikiem jest elektronika: Krąg Taneczny by Smolna, Astral Stage by Goadupa Festival, Raban Stage by 175 BPM. Każda z nich reprezentuje odrębne, unikalne brzmienie. Krąg Taneczny odpowiada za techno, w Astral Stage królują bity w tempie powyżej 175 uderzeń na minutę, a na scenie Astral najlepszy drum’n’bass.

STREFA FASHION

To miejsce dla tych, którzy cenią sobie niezależność w modzie. Strefa Fashion to najmodniejsza przestrzeń FEST Festiwalu, na której w swoje kolekcje zaprezentują najzdolniejsi, niezależni, polscy projektanci.

WIOSKA WINA

Strefa stworzona dla wszystkich wielbicieli tego trunku. Na miejscu będzie znajdować się pełen repertuar win, a także świetnych tapasów. Do koloru – do wyboru: różowe, czerwone, białe. Wytrawne, półwytrawne, słodkie – w zależności od nastroju i preferencji.

STREFA RELAKSU

A dla tych, którzy lubią sobie wy-chillować w trakcie festiwalu, przygotowaliśmy kilka stref dedykowanych relaksowi. Pośród zielonych terenów Parku Śląskiego będą znajdować się nastrojowe girlandy, wygodne pufy, hamaki i leżaki. Chillout FEST!

MORE SOON

Więcej atrakcji dostępnych na FEST Festivalu 2021 już wkrótce!

PATRONI MEDIALNI