info

Czekamy na realizację przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta naszego dystrybutora biletów pod adresem [email protected].

Możliwe, że przy zakupie e-mail został w pisany z błędem (literówką). Napisz do Going. na adres [email protected]. Poprawimy Twoje dane oraz ponownie wyślemy bilet.

W przypadku innych pytań dotyczących biletów napisz bezpośrednio do nas na adres [email protected].

Tak, wszystkie osoby, dla których zostały zakupione bilety wejdą bez poroblemu na wydarzenie, o ile ich bilety nie zostaną wcześniej zeskanowane na wejściu. Każdy bilet wstępu posiada unikalny kod kreskowy upoważniający do jednorazowej wymiany biletu na opaskę festiwalową.

Nie, funkcja przekazywania biletów na wydarzenia Follow The Step jest niedostępna. Pracujemy nad nowym rozwiązaniem, o którym poinformujemy Was już niebawem.

Nie, bilety na wydarzenia rozrywkowe nie podlegają możliwości zwrotu, ani nie mogą być odsprzedawane innym osobom. Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności biletów, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne.

Bilety na wydarzenia rozrywkowe nie podlegają możliwości wymiany ani zwrotu. Nie mogą być różnież odsprzedawane innym osobom. Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności biletów, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne.

Prześlij nam dokładny opis błędu na [email protected] dołączając zrzut ekranu.

Nie, bilety upgrade nie podlegają możliwości zwrotu, ani nie mogą być odsprzedawane innym osobom.
Zwrot lub zamiana biletów możliwa jest tylko w wypadku odwołania Imprezy, znaczącej zmiany miejsca Imprezy lub terminu odbycia się Imprezy. Organizator nie jest zobowiązany do zwrotu pieniędzy z tytułu niewykorzystanego biletu.

Bilety jednodniowe zakupione na FEST 2020 przechodzą na kolejny rok, zgodnie z dniem tygodnia, na który zostały zakupione. Tym sposobem bilety z 13 sierpnia 2020, czyli czwartku, przechodzą na 12 sierpnia 2021. Analogicznie ze wszystkimi kolejnymi dniami:
13 sierpnia 2020 – 12 sierpnia 2021
14 sierpnia 2020 – 13 sierpnia 2021
15 sierpnia 2020 – 14 sierpnia 2021
Artyści w większości przypadków wystąpią podczas tego samego dnia festiwalu. Jeśli coś ulegnie zmianie, prosimy o kontakt na adres [email protected]com, w celu przebookowania biletu.

Aby wydłużyć bilet do karnetu 4-dniowego, musisz zakupić specjalny upgrade. Dla biletów jednodniowych jest on w cenie 170 zł, natomiast dla biletów weekendowych – 100 zł. Podczas wymiany na opaski, musisz pokazać obydwa bilety. Upgrade’y do zakupu TUTAJ.

Tak, wszystkie tegoroczne bilety zachowują swoją ważność na przyszły rok. Dodatkowo wszystkie karnety 3-dniowe tegorocznej edycji, automatycznie stają się karnetami 4-dniowymi.

Tak, bilet elektroniczny należy wydrukować, aby przyspieszyć proces weryfikacji.

Fest Festiwal odbywa się na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie.

W okolice Parku Śląskiego dojeżdża kilka linii tramwajowych:

T6, T11, T19 – przystanek Chorzów Stadion Śląski

T23, T10, T11 – przystanek Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.

 

W okolice Parku Śląskiego dojeżdża kilka linii autobusowych:

23, 51, 138, 673, 674 – przystanek Osiedle Tysiąclecia Ułańska

6, 98, 883, 803N, 840N – przystanek Chorzów AKS

Komfortowy dojazd na festiwal zapewnia partner – PKP Intercity. Bilet można kupić na stronie intercity.pl. Bezpośrednie połączenia dostępne są z m.in. z: Gdyni, Poznania, Krakowa, Kołobrzegu, Radomia, Wrocławia i Warszawy.
Korzystając z oferty Wcześniej-Taniej można zaoszczędzić nawet do 30%.

Najwygodniejsze połączenie dla wszystkich podróżujących pociągiem to dojazd na stację DWORZEC GŁÓWNY W KATOWICACH, a następnie dojazd na teren Fest Festival’u komunikacją miejską.

W Chorzowie znajdują się trzy dobrze skomunikowane z terenem festiwalu dworce kolejowe.

Dworzec Chorzów Miasto (15min)

Spod dworca udaj się na przystanek tramwajowy Chorzów Miasto Dworzec PKP. Wsiądź do tramwaju T6, T11 lub T19 i wysiądź na przystanku Chorzów Stadion Śląski.

Dworzec Chorzów Batory (20min)

Spod dworca z przystanku Chorzów Batory Dworzec PKP wsiądź w autobus 22, 48, 74, 139, 144 lub tramwaj T20. Wysiądź na przystanku Chorzów Rynek i przesiądź się w tramwaj T9 lub T11. Wysiądź na przystanku Chorzów Stadion Śląski.

Dojazd jest również możliwy autobusem linii 23. Wsiądź na przystanku Chorzów Batory Dworzec PKP i wysiądź na Osiedle Tysiąclecia Ułańska.

Dworzec Chorzów Stary (25min)

Spod dworca udaj się na przystanek tramwajowy Chorzów Stary Dworzec PKP skąd bezpośrednio dojedziesz tramwajami T6 lub T19. Wysiądź na przystanku Chorzów Stadion Śląski.

Partner Wydarzenia:

Lotnisko Katowice – Pyrzowice (1,5h)

Z lotniska dojedź do Katowic autobusem linii AP2 lub AP3.

AP2 – wysiądź na przystanku Katowice Sokolska i przesiądź się w autobus 820 (przystanek Katowice Piotra Skargi). Wysiądź na przystanku Park Śląski Ogród Zoologiczny i przesiądź się w tramwaj T6, T11, T19 lub dojdź pieszo.

AP3 –  wysiądź na przystanku Katowice Dworzec i przesiądź się w tramwaj T11 (przystanek Katowice Plac Miarki). Wysiądź na przystanku Chorzów Stadion Śląski.

Bezpośrednio z Katowic pod główne wejście na teren festiwalu dojedziesz liniami tramwajowymi T6, T11 i T19. Przystanek znajdujący się najbliżej wejścia to Chorzów Stadion Śląski.

Tak, zdecydowanie. Ze względu na własne bezpieczeństwo warto mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość. Dodatkowo taki dokument pozwoli na weryfikację wieku osób uprawnionych do samodzielnego przebywania na terenie festiwalu. Więcej informacji w regulaminie.

Tak. Jeśli uczestnik nie posiada dowodu osobistego, może go zastąpić innym ważnym dokumentem ze zdjęciem, np. legitymacją szkolną czy studencką lub paszportem.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie samodzielnie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz zobowiązani są do posiadania przy wstępie na Teren Imprezy dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu bez opiekuna.

Uczestnikiem koncertu może być osoba małoletnia poniżej 16 roku życiapod opieką osoby dorosłej i na jej wyłączną odpowiedzialność, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.

Opiekunowie zobowiązani są do posiadania wypełnionego oświadczenia (wzór – oświadczenie opiekuna małoletniego). Posiadanie lub wypełnienie formularza na miejscu nie upoważnia osoby niepełnoletniej poniżej 16 roku życia do samodzielnego wstępu na teren imprezy.

Dzieci do 3. roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wejścia na teren imprezy nie będą miały ukończonego 3. roku życia) mogą brać bezpłatny udział w imprezie.

Rodzice i opiekunowie – pamiętajcie, aby na imprezę zabrać dokument, potwierdzający imię i nazwisko oraz wiek młodego fana muzyki. Dzieci mogą przyjechać na koncert wyłącznie z dorosłym opiekunem oraz z słuchawkami ochronymi!

Opiekunowie dzieci do 16 lat zobowiązani są do posiadania wypełnionego stosownego oświadczenia (wzór – oświadczenie opiekuna małoletniego).

Bardzo prosimy o przyjazd na teren festiwalu z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym w celu dotarcia na czas na koncert ulubionego artysty. Optymalny czas przybycia przed rozpoczęciem wybranego artysty to 2 godziny.

Tak, kobiety w ciąży mogą jak najbardziej uczestniczyć w festiwalu oraz korzystać z udogodnień oferowanych osobom z niepełnosprawnościami. Ze względu na charakter wydarzenia (min. natężenie dźwięków i dużą liczbę uczestników, szczególnie w okolicy scen) prosimy przyszłe mamy o dokładne rozważenie chęci udziału w festiwalu.

Wnoszenie selfiesticków, statywów, dronów, dużych parasoli ze szpiczastymi metalowymi lub drewnianymi zakończeniami oraz pojazdów typu deskorolka, hoverboard, rolki oraz innych jednośladów jest niedozwolone. Uczestnik festiwalu może zabrać ze sobą małą, składaną parasolkę. Informujemy, że festiwal posiada zerową tolerancję dla posiadaczy wszelkich substancji odurzających. Pozostałe przedmioty, których wniesienie na teren festiwalu jest zabronione wymienione są w regulaminie imprezy.

Tak, na teren festiwalu można wnieść power bank niewielkich rozmiarów (mieszczący się
w dłoni).

Nie. Na terenie festiwalu znajdziesz wiele stoisk z jedzeniem i napojami.

Osoby, których stan zdrowia wymaga podania specjalistycznych lekarstw, mogą posiadać niezbędne im lekarstwa i przybory medyczne do podania lekarstw, jednak wymagane jest okazanie zaświadczenia lekarskiego o konieczności posiadania ich przy sobie. Wnoszenie własnego jedzenia i napojów jest możliwe wyłącznie w przypadku ściśle określonych diet potwierdzonych orzeczeniem lekarskim. Prosimy jednocześnie, aby jedzenie i napoje przechowywane były w sposób nienaruszający postanowień regulaminu w kwestii bezpieczeństwa (niedozwolone są napoje w puszce, szklanych butelkach, termosy). Osoby z cukrzycą zachęcamy do zabrania ze sobą saszetek z płynną glukozą, dostępnych w każdej aptece.

Tak, ale tylko amatorski aparat cyfrowy z zoomem optycznym poniżej 6x oraz tradycyjny amatorski aparat kompaktowy. Nie można wnosić profesjonalnych aparatów fotograficznych, kamer ani innego sprzętu nagrywającego audio-video bez pozwolenia organizatora.

Każda osoba planująca spędzić noc na polu namiotowym potrzebuje biletu upoważniającego do wstępu na camping.  Jeden bilet „camping” upoważnia jedną osobę do wstępu na pole namiotowe oraz rozstawienia jednego namiotu.

Pole namiotowe czynne jest od 12.08.2020 godz. 6:00 do 16.08.2019 godz. 15:00.

W pobliżu terenu festiwalu nie ma dostępnego parkingu dla festiwalowiczów. Prosimy o korzystanie z komunikacji miejskiej lub taksówek, a zmotoryzowanych festiwalowiczów prosimy o pozostawianie samochodów w mieście.

Na polu namiotowym znajduje się depozyt gdzie możesz zostawić swoje przedmioty. Cena depozytu wynosi 20 zł.

W związku z tym, że pole namiotowe jest integralną częścią terenu festiwalu, nie można na jego teren wnosić napojów. Jedzenie w niekomercyjnej ilości mogą wnieść jedynie osoby korzystające z festiwalowego pola namiotowego.

Na terenie pola namiotowego dostępny będzie sklepik festiwalowy, w którym dostępne będzie napoje i jedzenie oraz produkty pierwszej potrzeby.

Na terenie pola namiotowego nie można parkować samochodów i camperów.

W pobliży terenu festiwalu nie ma dostępnego parkingu dla festiwalowiczów. Prosimy o korzystanie z komunikacji miejskiej lub taksówek, a zmotoryzowanych festiwalowiczów prosimy o pozostawianie samochodów w mieście.

Na polu namiotowym dostepne będą kontenery sanitarne oraz kontenery prysznicowe z ciepła wodą.

W pobliżu terenu festiwalu nie ma dostępnego parkingu przeznaczonego dla festiwalowiczów. Prosimy o korzystanie z komunikacji miejskiej lub taksówek, a zmotoryzowanych festiwalowiczów prosimy o pozostawianie samochodów w mieście.

Przed wejściem na festiwal znajduje się depozyt, gdzie każdy z uczestników może zostawić swoje przedmioty. Cena depozytu wynosi 20 zł.

Na terenie festiwalu znajduje się szatnia, w której każdy z uczestników może zostawić swoje przedmioty.

Uwaga: szatnia nie jest depozytem. W celu pozostawienia w bezpiecznym miejscu wartościowych przedmiotów, udaj się do depozytu.

Na terenie festiwalu znajduje się punkt rzeczy znalezionych zlokalizowany w głównym depozycie, więc jeśli zgubiłeś jakikolwiek przedmiot, to właśnie lost&found jest miejscem, do którego powinieneś się udać. Jeśli twoje zguby nie znalazły się w punkcie, skontaktuj się z nami na [email protected]

Na festiwalu zapłacisz własnymi kartami płatniczymi oraz telefonami obsługującymi płatności w technologi zbliżeniowej.

Tak, w przypadku, gdy osoba niepełnosprawna chce uczestniczyć w imprezie wraz z opiekunem, każda z tych osób zobowiązana jest do nabycia biletów.

Opiekunowie osób ze znaczną niepełnosprawnością w uzasadnionych przypadkach mogą skorzystać z bezpłatnego wstępu na teren festiwalu (tylko z osobą ze znacznym stopniem niepełnosprawności) po wcześniejszym kontakcie z organizatorem i udzieleniem indywidualnej zgody.

Platformy z widokiem na sceny znajdują się przy każdej głównej scenie festiwalu. Wyznaczeni wolontariusze pomogą wszystkim zainteresowanym na nie dotrzeć oraz dopilnują, aby osoby nieupoważnione nie korzystały z tych platform. Wraz z osobą z niepełnosprawnością na platformę może wejść TYLKO jedna osoba towarzysząca.

Szczegółowy harmonogram koncertów zostanie opublikowany bliżej daty rozpoczęcia festiwalu w naszej festiwalowej aplikacji. Stay tuned!

Na terenie festiwalu znajduje się punkt medyczny.

Pamiętaj o spożywaniu odpowiedniej ilości wody i ochronie przed słońcem i upałem. Jeśli poczujesz się źle, poproś o pomoc obsługę medyczną lub jednego z pracowników służby informacyjnej lub porządkowej.

Na terenie festiwalu można robić zdjęcia oraz wideo, ale tylko amatorskimi aparatami/kamerami cyfrowymi z zoomem optycznym poniżej 6x oraz tradycyjnymi amatorskimi aparatami kompaktowymi. Nie można wnosić profesjonalnych aparatów fotograficznych, kamer ani innego sprzętu nagrywającego audio-video.

Jeśli chciałbyś robić profesjonalne zdjęcia na festiwalu, zajrzyj do zakładki MEDIA na stronie festivalu.

przygotowaliśmy dla Ciebie zakładkę „zgłoś się”, znajdziesz ją na dole strony 🙂

wspierali nas - sponsorzy i partnerzy 2019