Sceny

Fest Main Stage

Główna scena Fest Festival, na której wystąpiły międzynarodowe gwiazdy takie jak:
Alan Walker, Jaden Smith, Disclosure, Metronomy, ale nie zabrakło również artystów polskiej sceny muzycznej – Daria Zawiałow, Organek, Paweł Domagała, Sarsa oraz projekt Albo Inaczej.

Coke Tent Stage

Coke Tent Stage poświęcony został muzyce hip-hopowej z akcentami elektronicznymi. To właśnie na tej scenie goście festiwalu mogli usłyszeć: Sokoła, Otsochodzi, Smolastego, a także LostFrequencies czy Meute.

Silesia Stage

Silesia Stage – alternatywna scena, na której wystąpili Roisin Murphy, JMSN, PEJJE Snow, Sevdaliza, Little Dragon czy Christian Loffler. Jednocześnie Silesia gościła również polskich artystów takich, jak: Arek Kłusowski, Tulia, Rebeka, Kwiat Jabłoni oraz Baranovski.

Krąg Taneczny

Krąg Taneczny by Smolna to scena promowana przez popularny warszawski klub techno – Smolna, gościł popularnych artystów sceny elektronicznej: Kollektiv Turmstrasse, Kiasmos, Reinier Zonneveld, Oxia, Virginia – to tylko niektóre z występujących nazwisk.

Astral Stage

Astral Stage by Goadupa to scena tworzona we współpray z Goadupa Arts, Culture & Music Festival, zapewniła nie tylko doznania muzyczne w klimatach drum’n’basse z artystami, takimi jak Logic Bomb, Sandman, Merkaba czy Regan, ale zadbała też o aspekt wizualny, idealnie wpasowując się w klimat sceny.

Raban Stage

Raban Stage by 175 bpm to scena promowana przez łódzkie 175 BPM, napędzana przez drum & bassowe dźwięki w rytmie powyżej 175 uderzeń na minutę. Wystąpili między innymi: Technimatic, Camo & Krooked, Culture Shock, Alix Perez, Rene Lavice i wielu innych

Club Stage

Club Stage by Pringles to klubowa przestrzeń stworzona wspólnie z marką Pringles. Pojawili się na niej czołowi polscy DJ-e rozgrzewający parkiety w całej Polsce m.in. Tycjana, Neen Nah, International Grils czy Spisek Jednego. Festiwalowicze mieli okazję bawić się do różnorodnych brzmień zaczynając od trapu, po hip-hop, elektronikę czy legendarnych tanecznych utworów.

New Stage

New Stage to jedna z scen Fest Festivalu 2019, na której odkryjecie artystów, stawiących swoje pierwsze kroki, w muzycznej karierze. Z pewnością niedługo zobaczymy ich na Fest Main Stage!

nasi sponsorzy i partnerzy